Zet in je agenda: Workshop voor jeugdcoaches & trainers

Speciaal voor coaches & assistent-coaches én trainers van onze jeugdteams organiseren wij twee workshops:

– voor JO8 t/m JO12 op woensdag 20 september
– voor JO13 t/m JO18 op woensdag 27 september

Tijd: van 20 tot 21.30uur

De workshops zijn het vervolg op de goed bezochte en gewaardeerde bijeenkomsten van afgelopen seizoen. Met de workshop willen wij onze jeugdcoaches en -trainers helpen bij de belangrijke rol die zij spelen bij het sportplezier en de ontwikkeling van de jeugdspelers. Deelnemers krijgen concrete handvatten aangereikt om het coachen nog leuker en effectiever te maken. Workshops zijn zowel voor ervaren als minder ervaren coaches en trainers.

Meer informatie volgt later.

Zorg dat je deze workshop niet mist en zet het alvast in je agenda!