Workshop coaches: 29 september

Bij AMVJ Voetbal willen we graag iedereen die een rol bij het team heeft zo goed mogelijk ondersteunen. Speciaal voor coaches & assistent-coaches van jeugdteams organiseren wij de workshop ‘Verdieping op Positief coachen’. Het is bedoelt voor zowel beginnende als meer ervaren coaches.

Wanneer: Dinsdag 29 september van 20 tot 21.30 uur
Inloop & koffie: 19.45 – 20 uur
Locatie: Clubgebouw AMVJ, vergaderruimte boven kantine
Doelgroep: jeugdcoaches voetbal JO8 t/m JO23

Jouw rol als (assistent-) coach doet er toe

Als coach speel jij een cruciale rol bij de begeleiding van het team en de ontwikkeling van de (individuele) spelers. Wat jij zegt of doet, doet er toe. Omdat wij als AMVJ Voetbal het sportplezier en de ontwikkeling van de jeugdspelers graag willen stimuleren, helpen wij jou graag bij deze belangrijke taak. Met de workshop geven wij je handvatten om je rol met nog meer plezier en energie te kunnen uitoefenen. Wij verwachten dat alle coaches en assistent-coaches deelnemen aan de workshop of op zijn minst 1 per team aanwezig is.

Opzet programma workshop

Tijdens de interactieve workshop gaan we in op jullie ervaringen uit de praktijk en worden handvatten aangereikt. Het gaat dus vooral om situaties in het gedrag of omgang met de kinderen: kortom de pedagogische aspecten. Niet de voetbaltechnische of tactische zaken. Juist deze zaken zijn belangrijk voor het plezier in de sport en dragen bij aan de ontwikkeling van de jeugdvoetbalspeler en het team. Ook komt er op enkele zaterdagen een begeleider langs bij AMVJ die je extra handvatten kan meegeven. Maak er gebruik van!

Tips van een expert

De workshop wordt verzorgd door de zeer ervaren sportcoach en sportpedagoog Sascha Werlich. Zij heeft enorm veel ervaring met begeleiding van coaches en teams. Zij geeft al meerdere jaren workshops voor verenigingen en sportbonden. Verder is zij hoofdcoach van het Oostenrijkse rugbyteam vrouwen en in het verleden bij andere nationale teams betrokken geweest waardoor zij zich makkelijk in praktijksituaties kan verplaatsen.

Zet in je agenda en meld je aan

Zet de afspraak direct in je agenda en stuur een e-mail met je naam + team waar jij (assistent)coach van bent naar dicktichelaar@amvjvoetbal.nl.
Tip: Denk alvast na over je vragen of situaties waar je tegen aanloopt die je wilt voorleggen.

Tot ziens bij de Workshop van 29 september.

Met vriendelijke groet,
Dick Tichelaar