Meld je nu aan voor het AMVJ-toernooi

AMVJ bestaat 100 jaar en dat vieren we met z’n allen. Zaterdag 17 juni is het AMVJ-toernooi voor al onze leden. Met elkaar sluiten we het seizoen af en proosten we op onze club. Naast het toernooi zullen er ook andere activiteiten zijn, zodat je je geen moment hoeft te vervelen. Deelname en consumpties zijn voor alle leden gratis!

Geef je op

Hoe je je moet opgeven voor het toernooi verschilt per categorie.

Jeugd

Alle jeugdteams (guppen t/m Jo16) krijgen via de teammanager een bericht om je op te geven. De teams worden vervolgens gemixt per categorie.

Senioren

De mannelijke seniorenteams melden zich aan via onderstaande formulier. Hier kan één iemand een heel team (minstens 7 spelers) opgeven. Er wordt 7 tegen 7 gespeeld op een half veld met aansluitend eten en een feest. Opgeven uiterlijk zondag 28 mei.

Vrouwenteams en veteranen

De vrouwenteams en veteranen kunnen zich ook aanmelden via onderstaande formulier, maar doen dit individueel. De teams worden vervolgens gemixt. Ook deze teams spelen 7 tegen 7 op een half veld met aansluitend eten en een feest. Opgeven uiterlijk zondag 28 mei.

Tijden

De speeltijden zijn (onder voorbehoud) als volgt:

  • Guppen, Jo8, Jo9 en Jo10: 11:00 tot 13:15 uur, tussendoor lunch beschikbaar
  • Jo11, Jo12, Jo13 en Jo14: 12:00 tot 14:45 uur, tussendoor lunch beschikbaar
  • Jo15 en Jo16: 13:30 tot 16:15 uur: tussendoor consumpties beschikbaar
  • Senioren, vrouwen en veteranen: 15:30 tot 18:00 uur met aansluitend diner en feest