Chris Boer technisch coördinator en adviseur van AMVJ selectie

Het besluit van het bestuur om –ook vanaf de jeugd- meer structuur te brengen in het selectie –en doorstromingsbeleid voor het eerste en tweede elftal heeft o.i. met de aanstelling Chris Boer als technisch coördinator en adviseur een prima begin van uitvoering gekregen.

Op grond van zijn voetbalexpertise, betrokkenheid en achtergrond binnen onze vereniging stond hij bovenaan ons lijstje.

Chris is vanaf “de korte broek” lid van onze club en is de afgelopen jaren een belangrijke basisspeler geweest voor het eerste elftal. Voor velen is hij dan ook geen onbekende. Een nare blessure dwong hem echter om te stoppen met voetballen.

Vanaf nu gaat Chris zich inzetten om het selectiebeleid verder vorm te geven en in goede banen te leiden.  Hij gaat dat primair doen in samenwerking met (assistent-)trainers van AMVJ 1 en 2; en hij zal ook regelmatig contact onderhouden met Daan en Ted, de “talententrainers” uit de jeugd.

Wij zijn kortom blij dat hij volmondig “ja” heeft gezegd.

Lex van Hees, voorzitter